Syn Nicolasa Cage’a w nowym filmie wojennym D-Day

Niedługo będziemy mogli zobaczyć Westona Cage Coppola w mundurze z czasów drugiej wojny światowej. Fragment z filmu D-Day jest już dostępny w sieci.

Syn Nicolasa Cage’a nigdy nie zrobił tak zawrotnej kariery jak ojciec, ale cały czas obcuje z kinematografią. Po wielu występach w drugoplanowych rolach obok swojego taty, tym razem sam gra pierwsze skrzypce. D-Day nie jest jednak prawdopodobnie filmem, który odniesie wielki sukces i rozkręci karierę aktora. Z klipu, który udostępniono dla serwisu comingsoon.net widać, że mamy do czynienia z tanim dziełem do szybkiego zapomnienia. Nie dziwi więc, że film pojawi się tylko w niektórych kinach w USA równolegle z natychmiastową premierą na VOD.

Fot. kadr z filmu D-Day

Zobacz również: The Mandalorian – główny bohater naprzeciwko dwóch przeciwników na nowym zdjęciu

D-Day przedstawi historię II batalionu elitarnego oddziału Rangersów. Mają oni dostać się głęboko za linie wroga i zniszczyć jego baterie karabinów maszynowych oraz artylerii. Nie będzie oczywiście łatwo, bo przeciwnik jak zwykle przewyższa naszych bohaterów liczebnością.

Za reżyserię filmu odpowiada Nick Lyon. To twórca, który odpowiada za perełki takie jak Ziemiostrofa, czy Macki Trójkąta Bermudzkiego. Scenariusz napisze za to Geoff Meed, autor Atlantic Rim, czyli taniej podróbki Pacific Rim. Produkcja, zapowiada się więc fenomenalnie i cieszy, że premiera już niedługo. D-Day pojawi się w USA na VOD 13 września, a na nośnikach fizycznych jeszcze w tym roku. Miejmy nadzieję, że film szybko trafi również do Polski.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Weston Cage Coppola

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?