Szybcy i wściekli – nowe informacje o pierwszym spin-offie serii!

Portal Cinemablend ujawnił dziś kilka szczegółów dotyczących pierwszego z planowanych spin-offów serii Szybcy i wściekli. Przede wszystkim para ma dostać zupełnie nowego wroga. Ma to być klasyczny czarny charakter amerykańskiego kina, który będzie ubierał się na czarno i mówił z wyraźnym brytyjskim akcentem. Postać nazywa się Mr. Null. Bardzo prawdopodobne, że będzie miał jakiś związek z postacią graną przez Kurta Rusella zwaną Mr. Nobody. Do roli poszukiwany jest aktor w wieku 49-59 lat.

Szybcy i wściekli Hobbs Shaw

Fot. Materiały prasowe

Mamy poznać kolejnych członków rodziny głównych bohaterów. Poszukiwana jest polinezyjska aktorka w wieku 70-75 lat, a także pięciu polinezyjskich aktorów w wieku 30-50 lat. Ta pierwsza ma się wcielić w postać Sofii Hobbs, która jest głową całej rodziny. Piątka aktorów wcieli się w: Jonah, Cala, Tima, Matta i Alexa, pięciu braci bohatera granego przez The Rocka.

Zobacz również: Bumblebee – pierwszy teaser spin-offa Transformers!

Poznamy siostrę Deckarda oraz Hattie Shaw, o której na razie wiadomo tyle, że jest agentką MI-6. Poszukiwana jest aktorka w wieku 28-39 lat w typie Kate Winslet. Wciąż nie jest pewne czy postacie Luke’a Evansa i Helen Mirren powrócą. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że rodzina ma stanowić jedne z głównych tematów widowiska, jest to bardzo prawdopodobne.

Reżyserem widowiska będzie David Leitch (Deadpool 2). Szybcy i wściekli 9 mają natomiast premierę zaplanowaną na 10 kwietnia 2020. Nie poznaliśmy jeszcze jednak reżysera tej produkcji.

Źródło: Cinemablend.com/ Fot. wprowadzenia: Materiały prasowe

Stały współpracownik

Fan kina komiksowego, popkultury ogólnie oraz Realu Madryt.
Nie pogardzę dobrą książką, zwłaszcza jeśli chodzi o literaturę kryminalistyczną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?