Taika Waititi zakończył prace nad scenariuszem „Thor: Love and Thunder”!

Jak podaje serwis „Deadline” Taika Waititi zakończył swoją pracę nad scenariuszem kolejnego filmu 4 fazy MCU  i film jest gotowy do realizacji.

Źródło: Materiały prasowe

Fani MCU zapewne radośnie zareagowali na fakt, iż Taika Waititi powróci w roli scenarzysty kolejnych przygód boga piorunów. Teraz czeka ich kolejna wspaniała informacja – Waititi zakończył już swoje prace nad scenariuszem filmu „Thor: Love and Thunder”, jednak, aby ostudzić zapewne nieco Wasz zapał realizacja kolejnego filmu z Chrisem Hemsworthem w roli tytułowej ruszy dopiero na początku przyszłego roku, film w kinach ukaże się natomiast  w listopadzie 2021 roku. Jest to decyzja, całkowicie zrozumiała, a spowodowana oczywiście zaplanowanymi na wcześniejsze daty inne filmy 4 fazy.

Zobacz również:  Hellblade: Senua’s Sacrifce – recenzja niezwykle wartościowej gry

Zainteresowanym przypominam, że według zapowiedzi film ma opowiadać głównie historię Jane Foster, czyli ukochanej Thora granej przez Natalie Portman, w filmie Jane ma zostać kobiecą wersją Thora i zyskać jego umiejętności.

Póki, co nie ma możliwości by prowadzić jakiekolwiek spekulacje na temat tego, czy będzie to dobry krok dla postaci Thora i całej serii. Jedyne co nam pozostało to cierpliwie czekać na rozwój projektu i trzymać kciuki by nic nie opóźniło prac.

Źródło: IGN.com/ Źródło obrazka tytułowego: Materiały prasowe

Student II roku dziennikarstwa, w przyszłości komentator sportowy ? Interesuję się wieloma Uniwersami i właśnie dlatego, żeby utrudnić mi zadanie Marvel tak swoje Uniwersum mnoży ?

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?