Tamte dni, tamte noce – Armie Hammer o zapowiedzianym sequelu

Tamte dni, tamte noce nie zawojowały tegorocznej gali Oscarów. Mimo tego, popularność produkcji sprawiła, że mamy dostać sequel, który został zapowiedziany na początku tego roku. Teraz rąbka tajemnicy uchylił odtwórca jednej z głównych ról, Armie Hammer.

Na trwającym właśnie Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto, Hammer, w wywiadzie dla portalu Variety, wypowiedział się na temat sequela filmu Tamte dni, tamte noce.

Może do niego dojść, ponieważ ludzie już nad tym pracują i chcą to zrobić. Jak dużo wiem i jak dużo mogę powiedzieć, to dwie zupełnie inne sprawy. Wiem sporo, ale nie mogę nic ujawnić. Bardziej, niż we wszystko inne, wierzę w Lucę Guadagnino i Andre Acimana oraz tych, którzy wykonali dobrą robotę za pierwszym razem. Tęsknię za całą ekipą. To był niesamowity czas i unikalne doświadczenie filmowe, którego nigdy wcześniej nie miałem. Jeśli będziemy kręcić drugą część, będę naprawdę szczęśliwy.

tamte dni, tamte noce

Fot. Vanity Fair

Zobacz również: Venezia 75: Historyczny sukces Netflixa – Roma nagrodzona Złotym Lwem!

Reżyser Tamtych dni, tamtych nocy, Luca Guadagnino, nigdy nie ukrywał, że chciałby stworzyć sequel z Hammerem i Timothee Chalametem. Jego akcja działaby się pięć lat po wydarzeniach ukazanych w pierwszej części, na początku lat ’90, i dotykałaby problemu wybuchu epidemii AIDS. Obecnie włoski reżyser zajmuje się promocją swojego najnowszego dzieła – Suspirii, której recenzję przeczytacie tutaj.

Źródło: Variety.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Boks, filmy, futbol. To moje trzy pasje. A Marlon Brando, Tom Hardy i Christian Bale to moja trójca święta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?