The Flash – reżyser potwierdza, że film oprze się o komiks Flashpoint

Nowy i miejmy nadzieję, że finalny reżyser filmu The Flash potwierdził, że jego film zaadaptuje komiks Flashpoint. Ma być on jednak inny niż spodziewają się fani.

The Flash to film, nad którym wydaje się jakby wisiało fatum. Zapowiedziano go dobre parę lat temu, w międzyczasie informowano o inspiracji komiksem Flashpoint, zmieniano reżyserów, los filmu wisiał na włosku. Po wielu turbulencjach wychodzi on jednak na prostą. Ogłoszono dokładną datę premiery, wybrano nowego twórcę i jak widać zdecydowano o kierunku w jakim ma podążyć fabuła. Według Andy’ego Muschiettiego historia nadal skoncentruje się na wspomnianym już komiksie. Będzie to jednak tylko inspiracja, ponieważ film ma prezentować wydarzenia inaczej niż znają je fani. Prawdopodobnie jest to związane z innymi bohaterami, którzy pojawią się w filmie lub całkowitym skoncentrowaniu jedynie na Flashu.

Fot. Warner Bros. Pictures

Zobacz również: Kevin Feige wyprodukuje dla ABC serial z superbohaterami Marvela

Flashpoint to komiks, który był jednym z dużych crossoverów spod znaku DC. Rozpoczyna się w momencie przebudzenia Flasha w całkowicie innym świecie. Liga Sprawiedliwości nie istnieje, Batman i Cyborg bezlitośnie tępią bandytów, a Aquaman i Wonder Woman toczą katastrofalną dla Europy wojnę. W tym dziwnym świecie musi odnaleźć się Barry Allen, który nadal pamięta poprzednie życie.

Premiera filmu The Flash przewidziana jest na 1 lipca 2022 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros. Pictures

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?