Legion samobójców 2 – wiemy, jaka będzie główna misja

Znamy szczegóły misji wykonanej przez słynnych antagonistów świata filmów DC Extended Universe. W niedawno przeprowadzonym wywiadzie Warner Bros. Peter Safran wyjawił kilka intrygujących szczegółów, które dają nam lepszy pogląd na fabułę filmu Legion samobójców 2.

Miejsce Akcji to słynne więzienie

Będą musieli zniszczyć nazistowskie więzienie i laboratorium o nazwie Jotunheim, gdzie przetrzymywano więźniów politycznych i odbywały się eksperymenty.

Tak zaczyna swoją wypowiedz Safran, po czym dodaje, że Legion samobójców będzie musiał odzyskać coś znajdującego się w więzieniu. W filmie to miejsce znajduje się w Corto Malta, południowoamerykańskiej lokalizacji. Pojawiła się ona w różnych projektach DC, w tym Arrow. Jotunheim zajmuje szczególne miejsce w historii Legionu samobójców. Pojawia się on w pierwszym wydaniu komiksu, który miał miejsce w 1987 roku. W takim razie powinien stanowić idealne miejsce dla misji gangu.

 The Suicide Squad

Fot: Materiały prasowe

Zobacz także: Han Solo z kolejnym filmem w drodze?

Kogo zobaczymy w rolach głównych?

Jeśli chodzi o członków Legionu samobójców, mamy kilka znanych twarzy, w tym Margot Robbie jako Harley Quinn, Viola Davis jako Amanda Waller, Joel Kinnaman jako Rick Flag i Jai Courtney jako Kapitan Boomerang. Powrócą na ekrany kin i powtórzą swoje role z Legionu samobójców (2016). Pojawi się też wiele nowych członków gangu antybohaterów, których będziemy mogli poznać w filmie. Dostajemy także przestrogę od reżysera Jamesa Gunna, żebyśmy nie przywiązywali się do żadnego z bohaterów, ponieważ Warner Bros. Pictures i DC Entertainment przyznały mu pełną swobodę zabijania kogokolwiek w filmie. Coś, co brzmi zabawnie dla publiczności, nie wróży dobrze obsadzie.

Film pełen krwi czy może komedia?

Jak zdradza nam James Gunn, będziemy mogli ujrzeć dużo zwrotów akcji i komediowe sceny w filmie Legion samobójców 2. Joel Kinnman także wypowiedział się na temat scenariusza, który napisał sam reżyser.

On po prostu dobrze rozumie świat, a ponieważ go napisał, naprawdę wymyśla nie tylko koncepcje, ale także postacie. Jego wizja Legionu Samobójców była tak dobra. A kiedy dostałem skrypt wysłany do mnie, to jest tak zabawne. Każda strona mnie rozśmieszyła. Siedziałem w domu, czytając go i głośno się śmiejąc.

Film Legion samobójców 2 ukaże się w Stanach Zjednoczonych 6 sierpnia 2021 roku.

Pierwsza część Legionu samobójców, mimo bardzo negatywnych opinii w mediach, zarobiła naprawdę spore pieniądze, łącznie ponad 745 milionów dolarów. Film jest także laureatem Oscara, i mimo że tylko w kategorii najlepsza charakteryzacja, to jednak niewiele dzieł superhero, które mogą poszczycić się tą statuetką.


Źródła: movieweb.com | Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?