The Walking Dead – filmowy spin-off o Ricku nadal w planach AMC

Fani The Walking Dead mogą przestać się martwić. Epidemia nie zmieniła planów AMC, które nadal pracuje nad filmowym spin-offem o Ricku Grimesie.

Nikt na pewno nie może narzekać na brak zombie w swoim życiu. The Walking Dead doczekało się już dwóch serialowych spin-offów (premiera drugiego jeszcze w tym roku), a w planach jest kolejny, tym razem pełnometrażowy. Informacja o nim pojawiła się już jakiś czas temu, ale temat zanikł razem z wybuchem pandemii. Teraz twórca komiksowego oryginału potwierdził, że prace nad solową historią o Ricku Grimesie nadal powstaje.

Za kulisami dzieje się bardzo dużo. Nie chcę by ktoś sobie pomyślał, że czekamy na koniec pandemii. Jeśli pandemia ma jakoś wpłynąć na filmy to tylko w sposób, dzięki któremu staną się lepsze. Myślę, że tyczy się to też filmu o Ricku Grimesie, ponieważ mamy więcej czasu by dopracować wszystko do perfekcji. Kiedy już sytuacja na świecie się uspokoi, usłyszycie bardzo dużo o naszym filmie.

Fot. AMC

Zobacz również: House of the Dragon – dwie aktorki poszukiwane do obsady spin-offu Gry o tron

Nowa produkcja AMC będzie kontynuować losy Ricka poza serialem. Ostatni moment, w którym fani mogli go zobaczyć to scena, gdy ranny, zabrany został helikopterem w nieznane miejsce. Pojawiły się również pogłoski, że w filmie zobaczymy postać Michonne. Na razie są to jednak jedynie spekulacje, a na konkretne informacje musimy poczekać.

Źródło: screenrant.com/ Ilustracja wprowadzenia: AMC

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?