Thomas Haden Church dołączy do obsady nowego Hellboya?

Thomas Haden Church ma już doświadczenie grania w filmach superbohaterskich (Spider-Man 3). Aktor w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów powiedział, że wraca do kina komiksowego. Według informacji portalu Disscusing Film, Church ma zagrać Lobstera Johnsona w nadchodzącym Hellboyu.

Church powiedział:

Nie mogę o tym mówić, ale wróciłem (do grania w filmach superhero). To nie MCU, tylko inny świat, ale tu też mamy superbohaterów i superłotrów. Nie powinienem nic zdradzać, ale to projekt, którym zajmowałem się w zeszłym roku. Próbują to utrzymać w tajemnicy. Życzę im powodzenia, ale dziwię się, że nic jeszcze nie wyciekło.

Church

Fot. Screen Rant

Postać, którą ma grać Church to Lobster Johnson. Był on mścicielem, który był aktywny w latach 30. w Nowym Jorku. Z czasem opinia publiczna zaczęła wątpić w jego jestestwo i uważać go jedynie za bohatera seriali i komiksów. Po śmierci Johnson pozostał na świecie jako duch i często współpracował z Biurem Badań Paranormalnych i Obrony, którego agentem jest Hellboy.

Zobacz również: Kapitan Marvel – zabawka LEGO prezentuje nam lidera Skrulli

Nowy Hellboy trafi do kin 11 kwietnia przyszłego roku. Za kamerą stoi Neil Marshall, a główną rolę zagra znany z serialu Stranger Things aktor, David Harbour.

Źródło: Disscusing Film/ Ilustracja wprowadzenia: Mat.prasowe

Stały współpracownik

Fan kina komiksowego, popkultury ogólnie oraz Realu Madryt.
Nie pogardzę dobrą książką, zwłaszcza jeśli chodzi o literaturę kryminalistyczną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?