Thor: Love and Thunder – Chris Hemsworth i Chris Pratt już na planie filmowym!

Ekipa najnowszego filmu o Thorze jest już w pełnej gotowości na zdjęcia w Atlancie. Teraz na planie pojawił się Chris Pratt, który odbywał swoją 14 dniową kwarantannę po przylocie na plan!

W piątek wieczorem Chris Hemsworth i Chris Pratt zostali zauważeni, w The Crown w Sydney, po obowiązkowej 14-dniowej kwarantannie filmowego Star-Lorda. Niedługo możemy się już spodziewać jakiś zdjęć z planu, którego podpowiedzą nam nieco o fabule filmie, bądź pokaże postacie o których jeszcze nie wiemy.  więc czekamy z niecierpliwością!

Zobacz również: Spider-Man 3 – Doktor Strange pojawi się w filmie! Będzie mentorem superbohatera

Poza powrotem Natalie Portman do roli Jane Foster w filmie pojawią się też Strażnicy Galaktyki, nową twarzą w obsadzie w roli antagonisty będzie zaś Christian Bale. Reżyserią ponownie zajmie się Taika Waititi, odpowiedzialny także za scenariusz. Możemy być więc pewni, że Thor: Love and Thunder będzie kontynuacją właśnie jego wizji tej serii.


Źródło: Daily Mail, Twitter / ilustracja wprowadzająca: Marvel Studios

Dziennikarz

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?