Advertisement
Advertisement

Thor: Love and Thunder – dziwny kostium Star-Lorda i rockowy Thor? Nowe zdjęcia z planu!

Mamy kolejne zdjęcia z planu Thor: Love and Thunder, na których widzimy Star-Lorda w dość dziwnym kostiumie i Chrisa Hemswortha w mocno rockowym stylu, trzymającego Stormbreaker. Może bohaterowie założą jakiś zespół?

Na najnowszych zdjęciach z planu widzimy Chrisa Pratta i Chrisa Hemswortha, którzy zostali zauważeni podczas jakiejś rockowej sceny. Star-lord otrzymał nowe, dziwnie wyglądające wdzianko, które przypomina płaszcz Yondu! Więc w sumie, jest to bardzo dobra teoria, i chyba najbardziej prawdopodobna, gdyż Quill mocno odczuł odejście Yondu, więc przywdział jego, lub tylko do niego podobny, płaszcz!

Link do całej galerii dotychczasowych zdjęć z planu.

Przy tworzeniu filmu Thor: Love and Thunder, Taika Waititi miał inspirować się rockiem, i wygląda na to, że tak się stanie. Thor trzymający Stormbreaker w dziwnej kamizelce i nowej fryzurze, trochę to dziwne, jednak wskazuje to, że przejdzie on dość wyraźną zmianę w najnowszej produkcji. Depresja, która towarzyszyła mu od filmu Avengers: Wojna bez granic zdecydowanie przeminęła, i bohater czuje się chyba lepiej, niż kiedykolwiek.

Ciekawe, czy ta scena będzie jedną z ważniejszych w filmie. Aczkolwiek jestem bardzo ciekawy, czy temat rocka odegra jakąś większą rolę w produkcji. Czekamy na więcej zdjęć!

Zobacz również: Thor: Love and Thunder – Chris Hemsworth i Chris Pratt już na planie filmowym!

Poza powrotem Natalie Portman do roli Jane Foster w filmie pojawią się też Strażnicy Galaktyki, nową twarzą w obsadzie w roli antagonisty będzie zaś Christian Bale. Reżyserią ponownie zajmie się Taika Waititi, odpowiedzialny także za scenariusz. Możemy być więc pewni, że Thor: Love and Thunder będzie kontynuacją właśnie jego wizji tej serii.


Źródło: Instagram / ilustracja wprowadzająca: Marvel Studios

Dziennikarz

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?