Thor: Love and Thunder – film będzie kolejnym w stylu Avengersów?

Wygląda na to, że Thor: Love and Thunder od Taikii Waititiego będzie jeszcze większym projektem, niż początkowo przypuszczaliśmy, ponieważ wiarygodni informatorzy opisują film Marvel Studios jako „Avengers 5”!

The Hollywood Reporter podzielił się aktualizacją planów Marvel Studios na rok 2021 i jest jasne, że Thor: Love and Thunder od Taikii Waititi będzie większym projektem, niż mogliśmy się spodziewać. Chociaż nie jest tajemnicą, że sequel ma wprowadzić Mighty Thor czyli Jane Foster, dodanie Chrisa Pratta jako Star-Lorda doprowadziło do spekulacji na temat pojawienia się Strażników Galaktyki.

Według przecieków Thor: Love and Thunder rozpoczyna zdjęcia z duża obsadą, którą możemy porównać, według osób od których wyszła ta informacja do Avengers 5, z uwagi jakie postacie możemy znaleźć na planie.

To nie pierwszy raz, kiedy słyszeliśmy to porównanie do Avengers 5 dla nadchodzącego filmu Marvel Studios, ponieważ uważa się , że Kapitan Marvel 2 ma podobną skalę. Te filmy wyjaśniają, dlaczego na razie nie otrzymujemy Avengers 5, ponieważ Marvel Studios znajduje inne sposoby, aby ich bohaterowie pojawili się w większej ilości na ekranie kin  (tak jak to zrobili w Captain America: Civil War z 2016 roku).

Witryna wskazuje również, że Marvel Studios nakręci Ant-Man 3  w 2021 roku, a plan do Guardians of the Galaxy Vol. Film 3 ma rozpocząć się pod koniec roku.

Zobacz również: Spider-Man 3 – Doktor Strange pojawi się w filmie! Będzie mentorem superbohatera

Poza powrotem Natalie Portman do roli Jane Foster w filmie pojawią się też Strażnicy Galaktyki, nową twarzą w obsadzie w roli antagonisty będzie zaś Christian Bale. Reżyserią ponownie zajmie się Taika Waititi, odpowiedzialny także za scenariusz. Możemy być więc pewni, że Thor: Love and Thunder będzie kontynuacją właśnie jego wizji tej serii.


Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: grafika przerobiona 

Dziennikarz

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Piotr pisze:

Świetna wiadomość 😉 Jestem pewny, ze będzie to dobra produkcja, bo mam zaufanie do Waitiego!


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?