Thor: Love and Thunder – nie zobaczymy Lokiego w filmie!

Tom Hiddleston, wyjaśnił, dlaczego nie wróci jako bóg psot w filmie Thor: Love and Thunder, co nie powinno jakoś bardzo zdziwić fanów, gdyż było to raczej wiadome od dłuższego czasu.

Tom podzielił się swoimi przemyśleniami podczas rozmowy z Digital Spy. Według niego, jak na razie historia Thora i Lokiego została już wystarczająco opowiedziana.

Zrobiliśmy już co mogliśmy w temacie tych dwóch braci. Rozmawialiśmy o filmach Thora jako o rodzinnej sadze i diametralnej opozycji między Thorem i Lokim, a także o dualizmie i antagonizmie, będąc książką, która być może powinna pozostać na razie zamknięta.

Więc wygląda na to, że na chwilę obecna nie ma w planach zobaczenia tych dwóch postaci w jednej produkcji. Szkoda, mimo wszystko w Thor: Ragnarok oglądało się ten duet naprawdę dobrze!

Zobacz również: Falcon i Zimowy Żołnierz – W 5. odcinku czeka nas niespodzianka?

W filmie zobaczymy powrót Natalie Portman do roli Jane Foster. Pojawią się także Strażnicy Galaktyki, a głównym antagonistą filmu będzie Gorr, grany przez Christiana Bale’a. Reżyserią ponownie zajmie się Taika Waititi, odpowiedzialny także za scenariusz. Możemy być więc pewni, że Thor: Love and Thunder będzie kontynuacją właśnie jego wizji tej serii. Thor: Love and Thunder ukaże się w kinach 6 maja 2022 roku.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Twitter

Dziennikarz

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?