Thor: Love and Thunder – Zobaczymy kozły Thora?

Zdjęcia do Thor: Love and Thunder już się zaczęły. Ostatnio dostaliśmy rockowego Thora, a teraz otrzymaliśmy Toothgnashera i Toothgrindera czyli kozy Thora z komiksów?

Nowe zdjęcia z australijskiego planu Thor: Love and Thunder wskazują na pojawienie się ukochanych kóz Thora z komiksów. Gdy produkcja Thora 4 się rozgrzewa, zdjęcia z planu wyciekły. Fani dostali wyobrażenie o tym, czego mogą spodziewać się po filmie.

Zobacz także: Spider-Man 3 – Tom Holland w ciekawych słowach wypowiada się na temat najnowszej produkcji MCU!

Fani podczas analizy zdjęć z planu zauważyli członka obsady, którego jeszcze nie ogłoszono. Na planie widziano kozę! Fani połączyli kropki i zdali sobie sprawę, że może to oznaczać przybycie kilku magicznych stworzeń ze świata Thora. Chociaż nie zostało to potwierdzone, kozy na planie mogą być nikim innym jak potężnymi, futrzastymi przyjaciółmi Thora czyli Toothgnasherem i Toothgrinderem!

Poza powrotem Natalie Portman do roli Jane Foster w filmie pojawią się też Strażnicy Galaktyki, nową twarzą w obsadzie w roli antagonisty będzie zaś Christian Bale. Reżyserią ponownie zajmie się Taika Waititi, odpowiedzialny także za scenariusz. Możemy być więc pewni, że Thor: Love and Thunder będzie kontynuacją właśnie jego wizji tej serii.


Źródło: Twitter, ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Avengers: Potęga i moc

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?