Thor: Love and Thunder – Chris Hemsworth potwierdza rozpoczęcie zdjęć do filmu!

Oczekiwano, że zdjęcia do filmu Thor: Love & Thunder rozpoczął się przed lutym, a teraz Chris Hemsworth oficjalnie poinformował fanów, że już startują z planem filmowym!

Chris Hemsworth potwierdził na swoim Instagramowym profilu, że zdjęcia do filmu już trwają. Filmowy Thor udostępnił kilka zdjęć wraz z reżyserem Taiką Waititi i rdzennymi australijskimi tancerzami Gamay z narodu Gadigal i Bidjigal. Hemsworth skorzystał również z okazji, aby zwrócić uwagę na ponure znaczenie dzisiejszej daty (26 stycznia).

Rdzenni Australijczycy mogą być równie dumni z tego kraju, ale wielu postrzega 26 stycznia jako datę oznaczającą początek wywłaszczenia, epidemii chorób, przemocy na pograniczu, zniszczenia kultury, wyzysku, nadużyć, separacji rodzin i poddania się polityce skrajnej kontrola. Zacznijmy uzdrawianie i stańmy razem w jedności i wsparciu z naszymi ludźmi z Pierwszych Narodów, solidarnością i współczuciem. Znajdźmy datę, na której wszyscy Australijczycy będą mogli wspólnie świętować ten piękny kraj.

Zobacz również: Thor: Love and Thunder – Chris Hemsworth i Chris Pratt już na planie filmowym!

Poza powrotem Natalie Portman do roli Jane Foster w filmie pojawią się też Strażnicy Galaktyki, nową twarzą w obsadzie w roli antagonisty będzie zaś Christian Bale. Reżyserią ponownie zajmie się Taika Waititi, odpowiedzialny także za scenariusz. Możemy być więc pewni, że Thor: Love and Thunder będzie kontynuacją właśnie jego wizji tej serii.


Źródło: Instagram / ilustracja wprowadzająca: Marvel Studios

Dziennikarz

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?