Tom Hardy współtworzył scenariusz do Venoma 2!

Andy Serkis poinformował, że współtwórcą scenariusza do filmu Venom 2 jest Tom Hardy we własnej osobie.

Jak się mogliśmy dowiedzieć od reżysera drugiej już części filmu Venom, Andy’ego Serkisa, przy tworzeniu scenariusza angażował się nie kto inny, jak odtwórca głównej roli – Tom Hardy. Serkis i Hardy będą współpracowali po raz pierwszy, jednak filmowemu Eddiemu Brockowi nie brak doświadczenia. Warto przypomnieć, że to nie pierwszy raz, kiedy ten aktor brał udział w tworzeniu produkcji od takiej strony. Wraz ze Stevenem Knightem i Chipsem Hardym pisał scenariusz do serialu Tabu, gdzie również zagrał główną rolę.

Zobacz również: Andy Serkis oficjalnie reżyserem Venoma 2!

Fot. JustJared

Pomimo niezbyt przychylnych recenzji, Venom zarobił 500 mln dolarów w trzy tygodnie. W weekend otwarcia w Chinach osiągnął wynik 111 mln dolarów. Ten sukces zdecydowanie zachęcił Sony do stworzenia kolejnych filmów ze świata Spider-Mana. Obecnie wyczekujemy produkcji pod tytułem Morbius, gdzie główną rolę zagra Jared Leto. Jeśli zaś chodzi o Venoma 2, ważnym elementem może być scena po napisach z pierwszej części. Mieliśmy tam przyjemność poznać postać Cletusa Kasady’ego, znanego też jako Carnage, granego przez Woody’ego Harrelsona. Pierwotnie reżyserem miał być ponownie Ruben Fleischer, lecz musiał on dokończyć inny film ze stajni Sony, Zombieland 2: kulki w łeb.

Źródło: Screenrant / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Venom

Entuzjasta kina, światu seriali oraz gier. Fan twórczości Christophera Nolana oraz występów Toma Hardy'ego. W wolnym czasie chodzi na wykłady albo i nie. Nie gardzi dobrym fantasy a już na pewno nie prochem i magią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?