Transformers: Następny film wyreżyseruje Steven Caple Jr.!

Paramount Pictures i Hasbro Studios wybrały Stevena Caple Jr. do wyreżyserowania kolejnej części serii Transformers, która najprawdopodobniej posłuży jako restart / kontynuacja filmu z 2018 czyli Bumblebee.

Deadline Hollywood donosi, że Paramount i Hasbro wybrali Stevena Caple Jr. na reżysera kolejnego filmu Transformers. Caple pójdzie w ślady Michaela Baya, którego pięć filmów fabularnych Transformers zarobiło ponad 4 miliardy dolarów na całym świecie w latach 2007–2017. Restart serii został zrobiony przez Transformers: Bumblebee z 2018 roku.

Bumblebee

Kadr z filmu Bumblebee

Według doniesień, Paramount i Hasbro po raz pierwszy zdecydowali się zrestartować serię Transformers po Bumblebee, tworząc solidny projekt, który stworzył niezliczone możliwości ponownego uruchomienia gigantycznej serii robotów science fiction. 

Ostatecznie studio zawęziło sprawę do dwóch scenariuszyspinoffa Beastwars od Jamesa Vanderbilta ( Zodiac; The Amazing Spider-Man ) oraz kontynuacji Bumblebee napisanej przez Joby’ego Harolda ( King Arthur: Legend of the Sword; Obi-Wan Kenobi ). Według raportu Deadline, kontynuacja Bumblebee od Harolda została wybrana jako projekt, który ma ruszyć naprzód.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy spodziewane jest uruchomienie kamer lub czy któryś z członków obsady Bumblebee ma powtórzyć swoje role. Jest jednak prawdopodobne, że data rozpoczęcia pod koniec 2021 r. Byłaby rozsądnym wyborem, ponieważ oczekuje się, że szczepienia COVID-19 będą do tego czasu szeroko dostępne.

Oprócz projektu na żywo, jest też prequel animowany Transformers, który jest opracowywany przez   reżysera Toy Story 4 Josha Cooleya.

Zobacz również: TOP 10 – Tony Stark i jego najlepsze kwestie dialogowe!


Źródło: comicbookmovie / Ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu Transformers: Ostatni Rycerz

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?