Advertisement
Advertisement

Twórca Cable’a o powrocie postaci granej przez Josha Brolina w X-Force!

Rob Liefeld – twórca postaci Cable’a – wspomniał w wywiadzie, że Josh Brolin jest zachwycony mogąc ponownie wcielić się w podróżującego w czasie mutanta.

Liefeld podzielił się podczas wywiadu, przywoływanego przez portal Heroic Hollywood, pewną anegdotą dotyczącą Josha Brolina. Otóż, odtwórca roli Cable’a jest podekscytowany mogąc pojawić się w filmie X-Force, a także późniejszych produkcjach z tego uniwersum:

Twierdził, że: „Muszę Ci powiedzieć o moim podekscytowaniu związanym z X-Force… Cieszę się, że jest to moja opowieść i raduje mnie to, w jakim kierunku zmierza moja postać”. Ludzie z kolei mówią: „Co on powiedział?”. Nie zamierzam być dalej wścibskim. Powiedział, że jest zadowolony z X-Force i to, co robi grana przez niego postać. Cieszy go ponowne wcielenie się w Cable’a i uważa, że ma on dość duży wątek. To mi powiedziano. Nie zamierzam drążyć tego tematu. Zwyczajnie wierzę mu na słowo.

Ponadto, Liefeld wyraził nadzieję, że przejęcie Foxa przez Disneya nie wpłynie negatywnie na rozwój filmu X-Force oraz przyszłych obrazów poświęconych Deadpoolowi:

Bardzo łatwo stwierdzić, kiedy ktoś jest podekscytowany i [Brolin] jest zachwycony ponownym wcieleniem się w Cable’a, grając u boku Ryana i Zazie. Oby zdołali to zrobić i wejść do królestwa. Ponieważ wszystko kręci się wokół tego, by tam trafić. To nieuniknione. Mysz nadchodzi!

Zobacz również: Deadpool 2 – zwiastun rozszerzonej wersji!

Ryan Reynolds ponownie wciela się w tytułowego bohatera, podczas gdy Zazie Beetz sportretuje znaną z kart komiksów Domino, a Josh Brolin po raz pierwszy wystąpi jako Cable, czyli podróżujący w czasie syna znanego z serii X-Men – Cyclopsa. W obsadzie filmu znajdują się także Shioli Kutsuna i Julian Dennison. Ich role również nie zostały jeszcze ujawnione.

Po przeżyciu niemal śmiertelnego ataku, oszpecony kucharz z kafeterii (Wade Wilson) stara się spełnić swoje marzenie o zostaniu najgorętszym barmanem Mayberry, jednocześnie ucząc się radzenia sobie z utraconym poczuciem smaku. Szukając sposobu na odzyskanie pikanterii we własnym życiu, a także kondensatora strumienia, bohater musi pojedynkować się ninjami, yakuzą i grupą seksualnie agresywnych antagonistów. Zatem Wade podróżuje po całym świecie, a po drodze odkrywa znaczenie rodziny, przyjaźni i smaku.

Warto tutaj dodać, że w kontynuacji widowiska znajdą się znane z pierwowzoru postacie. Są nimi: Leslie Uggams – Blind Al, Morena Baccarin – Vanessa, Brianna Hildebrand – Negasonic Teenage Warhead i Stefan Kapicic – głos Colossusa.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?