Venom: Let There Be Carnage – Tom Hardy trenuje ruchy Venoma w stroju motion-capture!

Po sieci krąży ciekawe wideo zza kulis Venom: Let There Be Carnage, na którym widzimy Toma Hardy’ego trenującego w stroju motion-capture ruchy granego przez niego Venoma!

Jak na razie o filmie SONY nie wiemy nic, jednak mamy ciekawe wideo, na którym widzimy trening ruchów Hardy’ego do roli Venoma w filmie Venom: Let There Be Carnage. Jak widać aktor dobrze sobie radzi w stroju motion-capture!

Nam za to pozostaje czekać na pierwszy zwiastun produkcji!

Zobacz również: Jakie premiery Marvela czekają nas w 2021 roku?

Venom 2: Carnage to kolejny film należący do Sony’s Universe of Marvel Characters oraz kontynuacja filmu z 2018 roku, który zarobił 856 milionów dolarów w światowym box-office. Opisy fabuły drugiej części nie zostały jeszcze przedstawione, lecz wiadomo, że tym razem Venom zmierzy się z Carnagem, a według niepotwierdzonych doniesień pojawi się równieć postać Shriek. Za reżyserię sequela odpowiada Andy Serkis, a scenariusz przygotowała Kelly Marcel. W obsadzie produkcji znajdują się: Tom Hardy, Woody Harrelson, Michelle Williams, Naomie Harris, Reid Scott i Stephen Graham. Nie ogłoszono jeszcze kategorii wiekowej z jaką produkcja wejdzie do kin.

Początkowo sequel miał zadebiutować w kinach na początku października 2020 roku, lecz ze względu na pandemię koronawirusa premierę przełożono na 25 czerwca 2021 roku. Teraz datę premiery przełożono na 17 września.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Sony Pictures

Dziennikarz

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?