We Can Be Heroes – Pełny zwiastun nowej przygody z superbohaterami Roberta Rodrigueza

Netflix wydał pełny zwiastun kontynuacji filmu Roberta Rodrigueza czylu We Can Be Heroes

Niedawno po raz pierwszy oficjalnie przyjrzeliśmy się nowemu filmowi o superbohaterach Roberta Rodrigueza, We Can Be Heroes, za pośrednictwem krótkiego zwiastuna, a teraz pełny zwiastun rodzinnej przygody jest już dostępny online.

Materiał filmowy zaczyna się, gdy zespół superbohaterów znany jako The Heroics zostaje pokonany i schwytany przez najeźdźców z kosmosu, a dzieci bohaterów – wśród nich córka Sharkboya i Lavagirl – zbierają się razem, by uratować swoich rodziców. Tym razem dokładniej przyjrzymy się bohaterom w akcji, a także lepiej poznamy ich zestawy mocy.

Pedro Pascal (Din Djarin w serialu The Mandalorian) wciela się w przywódcę zespołu superherosów, którego córka Missy (YaYa Gosselin) zbiera 10 innych młodych ludzi z nadzwyczajnymi zdolnościami, aby uratować uprowadzonych ludzi. Christian Slater (Mr. Robot), Boyd Holbrook (Logan) i Sung Kang ( he Fast and the Furious: Tokyo Drift) zagrają kilku innych bohaterów, podczas gdy Priyanka Chopra – wcześniej uważana za złoczyńcę w filmie – jest na pokładzie jako swego rodzaju agent.

We Can Be Heroes będzie miał swoją premiere w serwisie Netflix w Nowy Rok.

Zobacz również: Avengers: Koniec gry – scena skopiowana z kreskówki DC?

Kiedy najeźdźcy z kosmosu chwytają superbohaterów z Ziemi, ich dzieci muszą nauczyć się współpracować, aby ocalić swoich rodziców – i planetę.


Źródło: comicbookmovie / zdjęcie wprowadzenia: trailer We Can Be Heroes

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?