Wiemy kiedy Dwayne Johnson zagra w Black Adam!

Black Adam, czyli film o antagoniście Shazama staje się coraz bardziej realny. Wiemy już kiedy zaczną się zdjęcia do filmu z The Rockiem.

Dwayne Johnson ogłosił termin wejścia na plan zdjęciowy poprzez Twittera. Do tej pory Black Adam wydawał się wręcz projektem widmo. Informacje o tym czy film powstaje, czy nie, przeplatały się z masą newsów o innych zaginionych projektach DC tworząc niezrozumiały hałas. Z czasem, gdy stery studia przejął Walter Hamada, sytuacja zaczęła się klarować. Jak widać tyczy się to również wymarzonego projektu Dwayne’a Johnsona. Zdjęcia do filmu ruszą w lipcu 2020 roku.

Zobacz również: Wiemy kto odpowie za soundtrack Batmana

Black Adam to przeciwnik Shazama, który wieki wcześniej posiadł tę samą magiczną moc. Jego historia ma wiele wersji, które zmieniały się w trakcie pisania kolejnych komiksów DC. Nie wiadomo więc, jak przedstawiony zostanie w filmowej wersji. Na razie nie wiadomo nawet czy film ma być samodzielną produkcją, czy może sequelem Shazama. Biorąc pod uwagę, że jego produkcja niedługo się zacznie, możemy liczyć na coraz większą ilość nowych informacji.

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Szybcy i Wściekli 8

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mr. ?? pisze:

Shazam jest dziecinny z Black Adam nie będzie lepiej zwłaszcza z D. Johnsonem w obsadzie

Niech zajmą się postaciami typu Batman nie tylko Bruce (nim był ale też Jean Paul Valley, Jason), Vigilante (było ich kilku) , Wild Dog (Jack Wheleer), Question, GA, Tarantula (Flores) …
może ekranizacja Gotham Central, No Man’s Land …
zwłaszcza po filmie Joker

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?