Advertisement
Advertisement

Wiemy kiedy zobaczymy zwiastun Wonder Woman 1984!

Minęły już dwa lata od kiedy mogliśmy oglądać Wonder Woman na srebrnym ekranie. Dzięki Patty Jenkins, wiemy kiedy nasze oczekiwanie na sequel umili zwiastun.

Reżyserka filmu, Patty Jenkins podzieliła się informacją na temat zwiastuna na swoim Twitterze. Wnioskując z treści wiadomości, zobaczymy go przy okazji Sao Paulo Comic Con. Odbędzie się on 8 grudnia, a reżyserka oraz Gal Gadot będą w nim uczestniczyć. Musimy więc być cierpliwi jeszcze przez dwa miesiące i w końcu zorientujemy się jak ma wyglądać Wonder Woman 1984. Na razie wiemy tylko, że przeciwniczką bohaterki będzie Barbara Minerva znana jako Cheetah.

Zobacz również: Arrowverse Crisis on Infinite Earths – superherosi stają do epickiej walki

Według Charlesa Rovena, producenta filmu, nie otrzymamy tradycyjnie rozumianego sequela.

Patty Jenkins była zdecydowana, że jej film powinien być kolejną odsłoną przygód Wonder Woman, lecz nie tradycyjnym sequelem. […] To kompletnie inny przedział czasowy, ale widzowie zyskają poczucie co Diana robiła przez cały ten okres. To jednak całkowicie inna historia, którą staramy się opowiedzieć.

Wygląda więc na to, że twórcy zainspirowali się podejściem jakie zastosowano przy Indiana Jonesie. Jedyne co łączy filmy to główna postać i tematyka. Historia będzie jednak całkowicie odłączona od tej przekazanej w odsłonie z 2017 roku.

W rolę Cheetah wcieli się Kristen Wiig. Scenariuszem produkcji zajmuje się z kolei Geoff Johns. Premierę kolejnej części wyznaczono na 5 czerwca 2020 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?