Advertisement
Advertisement

Wonder Woman 1984 – Patty Jenkins i Gal Gadot wyjaśniają brak miecza i tarczy Diany w filmie

Miecz i tarcza Diany Prince były jej podstawowym wyposażeniem wcześniejszych przygodów w DCEU, teraz reżyserka Patty Jenkins i gwiazda Gal Gadot wyjaśnili, dlaczego nie zobaczyliśmy tych broni w filmie.

Wonder Woman 1984 była krytykowana przez niektórych fanów za stosunkowo małą ilość akcji, chociaż byłoby niesprawiedliwe powiedzieć, że Diana Prince nie pokazała kilku dobrych scen walki! Jednak miecza i tarczy, których używała w Batman v Superman: Dawn of Justice, Wonder Woman i Justice League nie było nigdzie widać. Dlaczego? Teraz już wiemy.

To jeden z powodów, dla których zdecydowaliśmy, że nie powinna mieć miecza ani tarczy. Diana nie jest agresywna – wyjaśnia Gal Gadot w wywiadzie dla JoBlo . – Nie jest tam po to, by walczyć. Jest rozjemcą. Ma też większe zrozumienie, że ludzie nie są źli, wiesz? Robi dla ludzi to, co najlepsze, a jej domyślnym założeniem jest zawsze ich chronić i dawać przykład. Dla niej, ludzie, dostaną to, w końcu to zrozumieją, ale ona zawsze będzie robić i dawać wszystko, co ma, aby przynieść dobro.

Klaczyczne bronie Diany Prince

W tym samym wywiadzie Jenkins również odniosła się do wypowiedzi Gal Gadot, wyjaśniając: W całym filmie nie umiera ani jedna osoba. Możesz to zauważyć, ale nie musisz, ale zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, bo gdyby ci wszyscy ludzie byli pod wpływem czegoś, w przeciwnym razie to nie ich wina. Uwielbiałam sobie z tym radzić. To nie ich wina, że ​​cię atakują, więc stało się to zabawnie zabawne.

To jak? Brakowało klasycznej broni Diany? Czy jednak nawet tego nie zauważyliście?

Zobacz również: Wonder Woman 1984 – Patty Jenkins o postaciach Marvela i DC, z którymi chciała by pracować

Nowy film o Dianie Prince rozgrywa się w 1984 roku, podczas zimnej wojny, Diana wchodzi w konflikt z dwoma groźnymi wrogami – biznesmenem medialnym Maxwellem Lordem i przyjaciółką, która stała się wrogiem, Barbarą Minervą / Cheetah, jednocześnie ponownie łącząc się ze swoją miłością, Steve’em Trevorem.

Polska premiera kinowa Wonder Woman 1984 planowana jest na 22 stycznia 2021 roku.

Źródło: comicbookmovie / Ilustracja wprowadzenia: DC

Dziennikarz

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?