Wyciekła sekwencja pościgu i zdjęcia zza kulis Terminatora 6!

W sieci pojawiły się materiały zza kulis nadchodzącego wielkimi krokami Terminatora 6, a także sekwencja pościgu z udziałem postaci granej przez Mackenzie Davis oraz nowe zdjęcia zza kulis filmu.

Strona The Terminator Fans udostępniła mnóstwo zdjęć z planu w Hiszpanii wykonane przez Catral Actual oraz fotografa Moisésa Cruza. Największą uwagę przykuwa w nich obecność sekwencja pościgu, którą ujrzymy z pewnością podczas oglądania Terminatora 6 oraz zaangażowanie do niej aktorki Mackenzie Davis. Poniżej można ujrzeć jej fragment.

Zobacz również: Linda Hamilton widziana na planie nowego Terminatora!

James Cameron, mimo iż odzyskał prawa do swojej ukochanej marki i jest producentem wykonawczym filmu. Nie zasiądzie na stołku reżyserskim, bo w tym czasie będzie zajęty nowymi częściami Avatara. To miejsce przypadło reżyserowi Deadpoola, Timowi Millerowi. Miał on już okazję pracować z Cameronem w 1991 roku przy produkcji Terminator: Dzień sądu. Obaj Panowie stworzyli odpowiedni zespół scenarzystów, planujących prawdopodobnie trylogię, która będzie zupełnie odrębną historią. W jego skład wchodzą: David Goyer (Blade, Mroczne miasto, Batman Nolana), Charles Eglee (Cień Anioła, Dexter), Josh Friedman (Terminator: Kroniki Sary Connor, Wojna światów) oraz Justin Rhodes.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Heroic Hollywood

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?