Yahya Abdul-Mateen zagra jedną z głównych ról w Matrix 4

Opadł już kurz po ogłoszeniu kontynuacji słynnej serii, więc czas by twórcy zaczęli dzielić się nowymi informacjami. Właśnie zdradzono, że w jednej z głównych ról zagra Yahya Abdul-Mateen.

Wspomniany aktor będzie towarzyszyć na ekranie Keanu Reevesowi oraz Carrie-Anne Moss, którzy wrócą do swoich kultowych ról. Nie wiadomo kogo zagra Yahya Abdul-Mateen, lecz pojawiły się plotki, że może wcielić się w młodego Morfeusza. Oficjalnie nie potwierdzono jednak tych spekulacji. Matrix 4 sam w sobie zresztą jest bardzo enigmatycznym projektem. Wiemy o kilku aktorach pojawiających się w filmie, ale jakiekolwiek szczegóły dotyczące fabuły nie są znane. Oprócz duetu głównych bohaterów, do nowej części serii wraca również Lana Wachowski. Marka, pozostanie więc w rękach pierwotnych twórców.

Fot. kadr z filmu Matrix

Zobacz również: Doom Eternal opóźnione. Premiera dopiero w przyszłym roku

Yahya Abdul-Mateen to aktor najbardziej znany z roli antagonisty w hicie DC Aquaman. Oprócz tego, grał on również w Królu rozrywki oraz świeżym horrorze To my. Jest on także członkiem obsady serialu Watchman. Jak widać ma on już na koncie dwie mocne komiksowe marki, a teraz dołącza do obsady kultowego science-fiction. Nie może narzekać na brak angaży.

Produkcja czwartej odsłony Matrixa rozpocznie się najprawdopodobniej na początku 2020 roku.

Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Aquaman

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?