Zack Snyder chciał uśmiercić Batmana w filmowym uniwersum DC?

Filmowe uniwersum DC ma swoich zagorzałych fanów i bezwzględnych krytyków, a same produkcje od momentu powstania Człowieka ze stali w reżyserii Zacka Snydera przeżywała wzloty oraz upadki.

Zack Snyder miał wizję filmowego uniwersum DC, w którym ukazane przez niego wydarzenia i bohaterowie zostają ujęciu w pięciu filmach (ostatecznie zrealizował on tylko Człowieka ze stali, Batmana v Supermana: Świt sprawiedliwości i Ligę Sprawiedliwości – ostatni z obrazów został dokończony przez Jossa Whedona). Jeden z fanów twórczości reżysera postanowił jednak podzielić się grafiką ukazującą Supermana trzymającego na rękach martwego Batmana. W podpisie wspomniał on, że to wydarzenie mogło pojawić się w planowanej serii składającej się z pięciu filmowych historii. Podobny materiał opublikował na portalu Vero. Co ciekawe, odpowiedzi udzielił pod postem także Zack Snyder, który potwierdził, że miał w planach ukazać śmierć Batmana.

Kolejny filmem z filmowego uniwersum DC będzie Aquaman wyreżyserowany przez Jamesa Wana.

Zobacz również: Aquaman – pojawiły się nowe grafiki bohaterów filmu!

Obsada podwodnego widowiska: Jason Momoa – Arthur Curry / Aquaman, Amber Heard – Mera, Willem Dafoe – Vulko, Patrick Wilson – Orm / Ocean Master, Dolph Lundgren – Nereus, Yahya Abdul-Mateen II – Black Manta; Nicole Kidman – Atlanna / matka tytułowego władcy, Ludi Lin – Kapitan Murk i Temeura Morrison – Tom Curry / ojciec głównego bohatera.

Obraz wyreżyserował utalentowany James Wan na podstawie scenariusza autorstwa Willa Bealla i Davida Lesliego Johnsona-McGoldricka. Brzmi obiecująco? Warto tutaj dodać, że samą historię opracowali Geoff Johns oraz wspomniani powyżej Wan i Beall. Produkcja oparta została na postaci znanej z kart komiksów DC, a mowa tutaj o Aquamanie stworzonym przez Paula Norrisa i Morta Weisingera. Muzykę do filmu skomponuje Rupert Gregson-Williams.

Polską premierę Aquamana przewidziano na 21.12.2018 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?