Internet oddaje hołd Antonowi Yelchinowi!

O tragicznej śmierci aktora znanego głównie z dwudziestopierwszowiecznej wersji Star Treka pisaliśmy TUTAJ. Na kanale JoBlo Movie Trailers pojawił się filmik oddający hołd tragicznie zmarłemu aktorowi. Dołączona była do niego pewna wiadomość.

Z ciężkim sercem ogłaszamy, iż ten fantastyczny młody aktor zginął dziś tragicznie. Anton Yelchin miał niesamowity talent aktorski z rozległym dorobkiem filmowym w wieku jedynie 27 lat. Próbując uhonorować jego pamięć tak dobrze, jak tylko możemy, złożyliśmy razem ten mały hołd i życzymy wszystkiego dobrego jego rodzinie i przyjaciołom. Spoczywaj w pokoju Anton Yelchin i dziękujemy Ci za wszystko.

https://youtu.be/5NA6EP9AH1o

Kolejnym trybutem udostępnionym przez użytkownika Tumblra o nicku mrscratch0753 jest szkic przedstawiający Yelchina witanego przez Leonarda Nimoya (Spock) oraz startrekowych towarzyszy Deforesta Kelley’ego (Dr. McCoy) oraz Jamesa Doohana (Scotty), którzy również już odeszli.

moving tribute video and art created in the wake of anton yelchins death33

Zobacz również: Dlaczego Star Trek w 2016 roku nie może być skomplikowany?

A która z ról Antona Yelchina jest Waszą ulubioną?

Źródło: GeekTyrant / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?