Ewan McGregor przybył do Warszawy w celach służbowych?! Powstaje reklama z udziałem gwiazdora!

Parę dni temu donosiliśmy, że Ewan McGregor odbył prywatną wycieczkę do Warszawy, odwiedzając m.in. popularną „starówkę”. Swoimi wrażeniami dzielił się z nami za pośrednictwem Instagrama, dodając jednocześnie, iż pobyt w polskiej stolicy bardzo mu się podobał i że z pewnością kiedyś do niej powróci. Okazuje się jednak, że zwiedzanie Warszawy mogło być tylko jedną z czynności, jakimi ostatnimi czasy parał się brytyjski aktor. Dowiedzieliśmy się bowiem z poufnych źródeł, iż jego głównym celem było nakręcenie reklamówki pośród tych klimatycznych i niezwykle urokliwych warszawskich ulic! Póki co nie mamy oficjalnego potwierdzenia tej wiadomości, ani też konkretnych informacji na temat wspomnianej reklamy, lecz jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to już wkrótce powinny pojawiać się odpowiednie zapowiedzi.

Zobacz również: Ewan McGregor w Warszawie!

Źródło: źródło własne / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Autor widmo

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?