South Park: The Fractured But Whole – Premiera gry ponownie opóźniona.

Ubisoft ponownie opóźnia premierę swojej najnowszej gry, której akcja dzieje się w miasteczku South Park. Początkowo miała ona się pojawić tuż przed końcem 2016 roku, potem przesunięta na pierwszy kwartał 2017. Teraz przy podawaniu podsumowań finansowych firma ujawniła, że zmieści się dopiero w przyszłym roku finansowym. Może to oznacza opóźnienie o miesiąc – do kwietnia albo dużo dłuższe, najpóźniej do marca 2018 roku.

Zobacz również: Mass Effect: Andromeda nie będzie otwartym światem.

Jest jednak na co czekać. O ile poprzednia gra była świetną parodią fantastyki i niektórych innych elementów popkultury, z typowym dla South Parku ciętym dowcipem i odważnym podejmowaniem treści kontrowersyjnych – tak teraz twórcy biorą na swój celownik komiksy i filmy o superbohaterach. Z tego powodu też nawiązują do bardzo popularnej serii odcinków, w których chłopcy przebierali się za własne postaci herosów, takich jak The Coon [Szop] (Cartman) i Mysterion (którego tożsamość długo pozostaje tajemnicą, ostatecznie okazał się nim Kenny). To właśnie konflikt pomiędzy nimi będzie jedną z osi fabularnych gry -a jednocześnie będzie on odzwierciedlał rywalizację pomiędzy filmowymi adaptacjami DC i Marvela. Późniejsze wydanie pozwoli pewnie twórcom umieścić nawiązania do kolejnych wielkich produkcji filmowych, związanych z tymi światami komiksowymi, więc tytuł może na tym ostatecznie zyskać.

https://www.youtube.com/watch?v=mCp3Hr4Jyzk

Źródło: Gamespot.com/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe.

Dziennikarz

Zajmuję się szeroko pojętą popkulturą - grami, komiksami, literaturą, w mniejszym stopniu serialami i filmami. Interesuje się szerokimi syntezami wykraczającymi poza jeden rodzaj dzieł kultury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?