Battlefield 1 – Możliwość dzielenia się przepustką sezonową!

Obecna moda na przepustki sezonowe w grach nie ominęła także Battlefielda 1. Dzięki Season pass możemy za jednym razem wykupić przedpremierowy dostęp do wszystkich rozszerzeń tytułu. Gra studia EA DICE zaoferuje nam na przestrzeni czasu 4 DLC, z czego pierwszy, Nie przejdą, już od dwóch dni jest dostępny w sprzedaży. W przypadku BF1 przepustka zastępuje znane z poprzednich odsłon konto premium.

Zawartość dodaktowa przeważnie nie była dostępna do przetestowania dla graczy z podstawową wersją konta, nie licząc kilku krótkich eventów.  Ten stan rzeczy właśnie ulega zmianie, bo EA DICE ma dla nas kolejną ciekawą propozycję!

battlefield sc

Zobacz również: Battlefield 1 – Znamy zawartość wszystkich dodatków!

Każdy gracz, który zakupił przepustkę sezonową, będzie mógł ją udostępnić wszystkim znajomym w drużynie. Działanie tej funkcji objaśnił dla nas Andreas Skoglund, producent gry : wystarczy, że w stworzonej przez nas ekipie znajdzie się choć jeden gracz premium, a cała grupa otrzyma status Premium aktywowane. Dzięki temu każdy członek będzie mieć dostęp do wszystkich map dostępnych w DLC, nawet jeśli posiada jedynie podstawową wersję gry. Niestety, jest w tym i mały haczyk: grając na contencie z rozszerzeń, nie będziemy otrzymywać punktów doświadczenia. Medale oraz kodeksy również zostaną w tym przypadku zablokowane. To nie wszystko: każdy pojazd czy też broń oferowana w DLC będzie jedynie dostępna dla graczy premium.

Ograniczenia są na pewno dość znaczące, lecz nie zmienia to faktu, że pomysł zasługuje na pochwałę. Nowa opcja pozwoli każdemu posiadaczowi Battlefield 1 przetestować, jak dane rozszerzenie sprawdza się w akcji. Deweloperzy spodziewają się także zwiększonego zainteresowania mapami wprowadzanymi w DLC.

Verdun wzywa kolejnych żołnierzy do zasilenia szeregów armii. Pora odpowiedzieć na wezwanie i sprawdzić, jak nowo wprowadzona armia francuska sprawuje się w boju!

Źródło: battlefield.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?