Red Dead Redemption 2 opóźnione! Kiedy premiera?

Nici z planowanej na jesień 2017 roku premiery długo wyczekiwanej gry Red Dead Redemption 2 wytwórni Rockstar Games. Twórcy wydali oświadczenie, w którym tłumaczą, dlaczego premiera gry zostaje przesunięta na początek 2018 roku.

Red Dead Redemption 2 zostaje przesunięte na wiosnę 2018 roku. Gra pojawi się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Ta epicka historia, dziejąca się w samym centrum amerykańskiego bezprawia, będzie pierwszą grą Rockstara, tworzoną od podstaw na konsole nowej generacji. Z racji tego, potrzebujemy dodatkowego czasu, na jak najlepsze dopracowanie naszego dzieła, aby dać Wam, fanom, jak najlepsze doświadczenie z grania.

Jest nam przykro z powodu tego przesunięcia, jednak jesteśmy firmą, która wypuszcza swoje gry tylko wtedy, gdy uważa je za w 100% gotowe. Jesteśmy podekscytowani tym, że w te wakacje będziemy mogli przekazać Wam nowe szczegóły na temat naszej gry. W międzyczasie chcemy zaprezentować Wam nowe zdjęcia z ogromnego świata Red Dead Redemption 2.

w1

w2

w3

w4

w5

w6

Tak więc pozostaje nam cierpliwie wyczekiwać na nowe informacje na temat Red Dead Redemption 2

 Źródło: Rockstar Games / Ilustracja wprowadzenia: Rockstar Games

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?