Kratos powraca! Zobacz zwiastun nowej części God of War!

Prezentacja Sony na targach E3 przyniosła nam mnóstwo ciekawych i gorących informacji. Jedną z najważniejszych była oczywiście zapowiedź pierwszej na PS4 (nie licząc remasterów) gry z kultowej serii God of War. Poniżej zobaczyć możecie obszerny Gameplay trailer tej bardzo wyczekiwanej gry! Premiera niestety dopiero w 2018 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=2m2NzO8ma-w

Akcjia gry zatytułowanej po prostu God of War będzie toczyć się kilka lat po finale trójki. Graczom przyjdzie ponownie wcielić się w rolę Kratosa, jednak zmieni się nieco klimat produkcji, która tym razem osadzona będzie nie, tak jak wcześniej w mitologii greckiej, ale w nordyckiej. Sony podczas konferencji zaprezentowało już pierwszy gameplay z produkcji, do którego link zamieszczamy poniżej:

God of War to kultowa już seria gier akcji, których bohaterem jest tytułowy bóg wojny Kratos. Dotychczas na konsolach stacjonarnych mieliśmy okazję zagrać w 4 gry z serii, oznaczone numerami I, II oraz III, a także prequel o podtytule Wstąpienie. Oprócze tego gra zagościła także na konsoli przenośnej PSP, później jednak obydwie części serii dedykowane tej konsoli, również zostały przeniesione na PS3. Mowa o God of War: Chains of Olympus oraz God of War: Duch Sparty.

Źródło: YouTube / ilustracja wprowadzenia: Sony

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?