South Park: Fractured But Whole – zobaczcie zwiastun z E3!

Pierwotnie data premiery South Park: Fractured But Whole była zaplanowana na grudzień zeszłego roku. Teraz, dwa opóźnienia później, na E3 pojawił się materiał pokazujący obecną i miejmy nadzieję ostateczną datę premiery i jest nią 17 października 2017. Oprócz tej informacji w zwiastunie możemy zobaczyć parodie kolejnych superbohaterów DC i Marvela, w które wcielają się dobrze znani bohaterowie South Parku.

https://www.youtube.com/watch?v=b0eUlhyq_kI

Zobacz również: Fan Tolkiena chciałby stworzyć polską wioskę Hobbitów. Możecie go wesprzeć!

Drugi materiał z kolei pokazuje, w jakim stanie gra jest obecnie. Ukazuje on jedną z pierwszych misji, w której postać gracza ma za zadanie dowiedzieć się ważnej informacji — od jednej ze striptizerek w lokalnym klubie nocnym! 11-minutowy fragment rozgrywki jest też okraszony komentarzem i wyjaśnieniami od twórców.

https://www.youtube.com/watch?v=ixy5QcnQtq8

Jak Wam się podobają nowe materiały i co sądzicie o kontynuacji Kijka Prawdy? Czekacie na tę grę już od poprzedniego roku czy dopiero teraz się o niej dowiadujecie?

Źródło: Ubisoft/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Ubisoft.

Dziennikarz

Zajmuję się szeroko pojętą popkulturą - grami, komiksami, literaturą, w mniejszym stopniu serialami i filmami. Interesuje się szerokimi syntezami wykraczającymi poza jeden rodzaj dzieł kultury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?