Battlefield 1: W imię cara przyniesie zmiany w systemie rozwoju postaci

Już we wrześniu tego roku premierę będzie miał nowy dodatek do gry Battlefield 1. W imię cara zapewni sześć nowych map, możliwość walki po stronie armii rosyjskiej, mnóstwo nowych pojazdów i broni. Twórcy zapowiadają także, że znacząco poprawią system awansów, który będzie dostosowywał się do naszego stylu gry.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun DLC.

https://www.youtube.com/watch?v=O3zza3ofZ0Q

W imię cara z pewnością nawiąże do pierwszych batalionów kobiecych uformowanych w Rosji podczas I Wojny Światowej. Chociaż początkowo uznawano je za pomysł nieprzystający do wojennych realiów i pozbawiony wojskowego znaczenia, w końcu po Rewolucji Lutowej utworzono 15 batalionów kobiecych w tym jeden batalion śmierci. 

Dodatek zaoferuje również nowe mapy, bronie i pojazdy. Nowe mapy zabiorą nas na pola kilku słynnych bitew, jak chociażby ofensywy Brusiłowa w Galicji, starć podczas Operacji Albion na skutym lodem archipelagu. Twórcy obiecują, że dzięki niemu gracze będą mogli doświadczyć brutalności walki i gorzkiego zimna Frontu Wschodniego. W imię cara według zapowiedzi ma pojawić się późnym latem, a w oczekiwaniu na DLC gracze mogą, w ramach Lata z Battlefield wypróbować kilka nowych map.

Źródło: gamespot.com, Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe, EA

Stały współpracownik

Fan Tarantino, Kubricka i Kazika. Autor "Kalesonów Sokratesa". Jedyny członek redakcji urodzony w XXI wieku.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?