Injustice 2 – Hellboy, Black Manta oraz Raiden dołączą do gry!

W sieci został udostępniony klip przedstawiający trzy nowe postacie, które wejdą w skład bohaterów tegorocznej gry Injustice 2. Tymi postaciami będą Black Manta, Hellboy oraz Raiden znany już z serii Mortal Kombat.

https://youtu.be/Y2_Xq17UIig

Bohaterowie będą dostępni w sprzedaży w ramach Fighter Pack 2 oraz Ultimate Edition.

Injustice 2 jest kontynuacją porywającej historii przedstawionej w poprzedniczce, tak więc Batman i jego sojusznicy pracują nad odbudową społeczeństwa oraz jednocześnie borykają się z tymi, którzy pragną przywrócić reżim Supermana. Pośród chaosu pojawia się nowy zawodnik, przez którego życie Ziemian znów znajdzie się w niebezpieczeństwie. Gracze otrzymują do wyboru cały zestaw znanych postaci z uniwersum DC, począwszy od ulubieńców fanów, takich jak: Batman, Superman, Supergirl i Aquaman, a skończywszy na zadziwiających nowych złoczyńcach, dla przykładu: Atrocitus czy Goryl Grodd. Zobaczycie zatem znane lokacje, takie jak: Metropolis, Gotham City i Atlantis.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor
Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?