South Park: The Fractured But Whole – Znamy zawartość Przepustki Sezonowej!

Kolejna odsłona South Parka zbliża się na półki sklepowe wielkimi krokami. Po bardzo udanej pierwszej części zatytułowanej Kijek Prawdy, można oczekiwać równie udanej opowieści z wirtualnego miasteczka South Park. W świetle nadchodzącej premiery Ubisoft postanowiło udostępnić informacje na temat poszczególnych DLC będących składową Przepustki Sezonowej wycenionej na 30$.

W dniu premiery gry, a więc 17 października, dostępne będą dwa rozszerzenia:

  • Relics of Zaron – będące paczką specjalnych strojów oraz wyglądów postaci (wycenione dla graczy bez Przepustki na 5$).
  • Towelie: Your Gaming Bud  – w ramach którego do gry zostanie dodany nowy bohater, Towelie, służący radą i pomocą dla graczy (2$ bez Przepustki)

Nie jest to jednak koniec atrakcji, które przygotował dla nas Ubisoft. Kolejne DLC ma pojawić się już w grudniu i będzie ono zatytułowane Danger Deck. Dodatkowa zawartość opiewać ma w szereg zadań specjalnych, które zlecać będzie nam Doktor Thimoty (rozszerzenie wycenione na 6$)

South Park sc

Zobacz również: Need for Speed: Payback – Zobaczcie fabularny trailer!

Dodatkowo w 2018 roku dla graczy przygotowane zostaną dwa dodatkowe rozszerzenia: From Dusk till Casa Bonita oraz Bring the Crunch. Oba DLC wprowadzą do gry nowe wątki fabularne. Pierwszy z nich będzie opowiadał o mrocznej postaci, której musimy się pozbyć z tytułowej restauracji Casa Bonita. Drugi zaś wątek nie jest jeszcze nam znany, jednak Ubisoft już zdradził, że Bring the Crunch wprowadzi nową klasę bohatera do gry (oba rozszerzenia dla graczy bez przepustki po 12$).

Jak widać, zawartość szykuje się dość bogata. Szkoda jednak, że wszędobylskie Przepustki Sezonowe są teraz rzeczą niezbędną, aby zgłębić wszystkie aspekty, które gra nam oferuje.

Źródło: pc.gamer / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?