Half-Life 2 – Nowa modyfikacja dodaje lokacje pominięte w finalnej wersji gry!

Niestety fani Half-Life na trzecią odsłonę serii na chwilę obecną nie mają nawet co liczyć. Całe szczęście, leciwa już gra od studia Valve ma całą rzeszę bardzo aktywnych i wiernych fanów, przez co druga część HLa wciąż żyje, a modyfikacje do tej gry wychodzą co chwilę.

Najnowsze fanowskie rozszerzenie trafia do nas dzięki uprzejmości ekipy DSOGaming i nosi nazwę: Dark Interval: Part I. Nieoficjalne DLC skupia się na lokacjach, wydarzeniach i postaciach, które były planowane dla oficjalnego wydania Half-Life 2, lecz nigdy nie trafiły do produkcji i nie ukazały się w finalnej wersji. Podtytuł Part I jasno wskazuje na to, że rozszerzenie nie zostało jeszcze w pełni ukończone, a do naszej dyspozycji zostało oddane 11 poziomów składających się na 4 rozdziały: Prologue, Welcome to City 17, Manhack Arcade i Kleiner’s Lab.

Fani Freemana najnowsze rozszerzenie mogą pobrać pod tym linkiem. Waży ono 850 MB, a na pewno wzbogaci zawartość podstawowej wersji gry. Poniżej możecie obejrzeć kilka screenów z rzeczonej modyfikacji.

3UWPvNjGvnWdLaFRhb6T2U5

4VeK3YJuTy7K7mQbENUhaQ5

5hSPamp6K92jTZ49jSwx6N5

6Cxgejym3D5MhFojsKbvL5

Zobacz również: Xbox One będzie wspierał myszki i klawiatury!

Czekamy na kolejne odsłony fanowskiej modyfikacji. Zapowiada się dość solidna porcja contentu, który, dość znacząco, poszerzy nam standardowe wydanie Half-Life 2. Będzie to na pewno dobry substytut dla marzeń wszystkich tych, którzy jeszcze się łudzą, że część 3 kiedyś powstanie.

Źródło:dsogaming.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?