God of War – Kratos niesie spustoszenie w nowym zwiastunie!

Z okazji nadchodzącego Paris Games Week Sony wypuściło do sieci kolejną zajawkę dotyczącą kolejnej gry z uwielbianej przez posiadaczy PlayStation serii God of War. Na nim to twórcy prezentują nam fragment małej bitwy z Kratosem w roli głównej, który bez mydła pokonuje swoich oponentów przy pomocy magicznego tomahawka. Na ten czas nie znamy dokładnej daty premiery gry, ale będzie to początek 2018 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=67JusJkGm2E

Zobacz również: The Last of Us Part II – mocny trailer prosto z PGW

Akcja gry zatytułowanej po prostu God of War będzie toczyć się kilka lat po finale trójki. Graczom przyjdzie ponownie wcielić się w rolę Kratosa, jednak zmieni się nieco klimat produkcji, która tym razem osadzona będzie nie, tak jak wcześniej w mitologii greckiej, ale w nordyckiej. 

God of War to kultowa już seria gier akcji, których bohaterem jest tytułowy bóg wojny Kratos. Dotychczas na konsolach stacjonarnych mieliśmy okazję zagrać w 4 gry z serii, oznaczone numerami I, II oraz III, a także prequel o podtytule Wstąpienie. Oprócze tego gra zagościła także na konsoli przenośnej PSP, później jednak obydwie części serii dedykowane tej konsoli, również zostały przeniesione na PS3. Mowa o God of War: Chains of Olympus oraz God of War: Duch Sparty.

Źródło: YouTube / ilustracja wprowadzenia: Sony

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?