Star Wars: Battlefront II – w grudniu dostaniemy pierwsze darmowe DLC!

Star Wars: Battlefront II zadebiutuje na rynku już 17 listopada, ale twórcy już dawno zapowiedzieli, iż gra nie dostanie żadnych płatnych multiplayerowych DLC. Zamiast tego, w grze będą się odbywały tak zwane Sezony, które urozmaicą zestaw bohaterów, map czy pojazdów. Pierwszy sezon rozpocznie się 5 grudnia, a jego tematem przewodnim będzie ósma część gwiezdnej sagi – Star Wars: The Last Jedi. 13 grudnia do gry wejdą Finn oraz Capitan Phasma; na grudzień został również zapowiedziany nowy rozdział kampanii fabularnej – trudno jednak spodziewać się tego, by był on darmowy. Dokładniejsze plany związane z pierwszym sezonem w nowym Battlefroncie znajdziecie na poniższej grafie:

SWB2 calender

Zobacz również: Nadchodzi kolejna trylogia w świecie Gwiezdnych Wojen! Rian Johnson za sterami!

Wyrusz w podróż do świata Gwiezdnych Wojen w kolejnej odsłonie najpopularniejszej serii gier akcji Star Wars. Dziesiątkuj szeregi wroga mieczem świetlnym w Bazie Starkiller. Jako pilot maszyny kroczącej AT-ST przebijaj się przez gęstą dżunglę na Yavin 4, uczestnicząc w szturmie na rebeliancką bazę. Zajmij miejsce w szyku myśliwców X-wing i weź udział w ataku na ogromny gwiezdny niszczyciel Najwyższego Porządku. Lub wciel się w Idena – żołnierza elitarnej formacji specjalnej – i poznaj porywającą, pełną emocji opowieść, której fabuła obejmuje aż 30 lat.

W trybie wieloosobowym przeniesiesz się na szczegółowe, nieustannie zmieniające się pola bitew z trzech najważniejszych okresów Star Wars – prequeli, trylogii klasycznej i nowej trylogii. Modyfikuj i ulepszaj swoich bohaterów, myśliwce gwiezdne i żołnierzy, wyposażając ich w unikalne zdolności bojowe. Dosiadaj tauntaunów i przejmuj kontrolę nad czołgami oraz skuterami repulsorowymi. Atakuj wielkie jak miasta niszczyciele gwiezdne i posługując się Mocą stawiaj czoła słynnym postaciom takim jak Kylo Ren, Darth Maul czy Han Solo. Weź udział w rozgrywce inspirowanej 40-letnią, nieprzemijającą magią filmowej serii Star Wars.

Natomiast premiera filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi zaplanowana jest na 14 grudnia 2017 roku. Uniwersum, jak ogłoszono wczoraj, rozrośnie się o kolejną trylogię oraz serial aktorski.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: Electronic Arts

Zastępca Redaktora Naczelnego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?