Już dzisiaj premiera Star Wars: Battlefront II!

Z dniem dzisiejszym każdy fan sagi gwiezdnych wojen może spróbować swoich sił w kolejnej odsłonie słynnej serii Battlefront

Jedno trzeba przyznać: druga część Battlefronta ma zdecydowanie więcej contetnu niż poprzednia odsłona cyklu. EA i DICE wyciągnęło sporą lekcję z hejtu, jaki spadł na pierwszą odsłonę odświeżonej wtedy serii, i zaimplementowało w grze znacznie więcej zawartości w tym kampanie dla jednego gracza. Sam gameplay na testach beta zdawał się być dużo bardziej urozmaicony poprzez wprowadzenie, charakterystycznych dla gier z serii Battlefield, klas postaci. Wszystko zapowiada wielki powrót grywalności na serwerach Battlefornta!

https://www.youtube.com/watch?v=_q51LZ2HpbE

Wyrusz w podróż do świata Gwiezdnych Wojen w kolejnej odsłonie najpopularniejszej serii gier akcji Star Wars. Dziesiątkuj szeregi wroga mieczem świetlnym w Bazie Starkiller. Jako pilot maszyny kroczącej AT-ST przebijaj się przez gęstą dżunglę na Yavin 4, uczestnicząc w szturmie na rebeliancką bazę. Zajmij miejsce w szyku myśliwców X-wing i weź udział w ataku na ogromny gwiezdny niszczyciel Najwyższego Porządku. Lub wciel się w Idena – żołnierza elitarnej formacji specjalnej – i poznaj porywającą, pełną emocji opowieść, której fabuła obejmuje aż 30 lat.

W trybie wieloosobowym przeniesiesz się na szczegółowe, nieustannie zmieniające się pola bitew z trzech najważniejszych okresów Star Wars – prequeli, trylogii klasycznej i nowej trylogii. Modyfikuj i ulepszaj swoich bohaterów, myśliwce gwiezdne i żołnierzy, wyposażając ich w unikalne zdolności bojowe. Dosiadaj tauntaunów i przejmuj kontrolę nad czołgami oraz skuterami repulsorowymi. Atakuj wielkie jak miasta niszczyciele gwiezdne i posługując się Mocą stawiaj czoła słynnym postaciom takim jak Kylo Ren, Darth Maul czy Han Solo. Weź udział w rozgrywce inspirowanej 40-letnią, nieprzemijającą magią filmowej serii Star Wars.

Batllefront II d

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?