Nowy God of War już w marcu?!

W ten weekend odbyć ma się impreza PlayStation Experience, na której mamy zapewne poznać kolejne informacje o nadchodzących premierach od Sony, ale wygląda na to, że na kilka dni przed tym wydarzeniem poznaliśmy datę premiery najnowszej gry z cyklu God of War. W PS Store na kilkadziesiąt minut pojawiła się taka właśnie informacja, mówiąca o tym, że Kratos powróci siać zniszczenie wśród tym razem bogów nordyckich już 22 marca 2018 roku. Miało by to sens zwłaszcza, że począwszy od pierwszej części serii, (premiera 22 marca 2005 roku) każda kolejna miała zwyczaj wychodzić na rynek właśnie w marcu. Zatem wszyscy fani, którzy nie mogą się doczekać by ponownie wcielić się w Ducha Sparty, mogą już szykować swoje konsole!

https://www.youtube.com/watch?v=67JusJkGm2E

Akcja gry zatytułowanej po prostu God of War będzie toczyć się kilka lat po finale trójki. Graczom przyjdzie ponownie wcielić się w rolę Kratosa, jednak zmieni się nieco klimat produkcji, która tym razem osadzona będzie nie, tak jak wcześniej w mitologii greckiej, ale w nordyckiej. 

God of War to kultowa już seria gier akcji, których bohaterem jest tytułowy bóg wojny Kratos. Dotychczas na konsolach stacjonarnych mieliśmy okazję zagrać w 4 gry z serii, oznaczone numerami I, II oraz III, a także prequel o podtytule Wstąpienie. Oprócze tego gra zagościła także na konsoli przenośnej PSP, później jednak obydwie części serii dedykowane tej konsoli, również zostały przeniesione na PS3. Mowa o God of War: Chains of Olympus oraz God of War: Duch Sparty.

Źródło: PS Store / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?