Battlefield Bad Company 3 w 2018 roku? Wszystko na to wskazuje!

W sieci pojawiły się plotki na temat nowej odsłony z serii Battlefield. Jak to plotki, nie są oczywiście potwierdzone, ale wszystko wskazuje na to, że w 2018 roku możemy spodziewać się nowego Battlefield Bad Company 3. Jednak, co ważniejsze ich z materiałów, które zostały udostępnione wiemy prawdopodobnie gdzie i kiedy ma odbywać się akcja produkcji. Z ujawnionych informacji wynika, że akcja osadzona ma być w czasach wojny wietnamskiej lub w okolicach po jej zakończeniu. Gra nie będzie w pełni dokładna, jeśli chodzi o odwzorowanie realiów historycznych.

bad company 820x490

Zobacz również: Capcom zapowiada Street Fighter 30th Anniversary Collection!

Co do rozgrywki to ma być ona szybsza, jeśli chodzi o swoją poprzedniczkę. Niemniej jednak dalej do naszej dyspozycji dostaniemy cztery klasy postaci, pojazdy, broń dostosowany do okresu historycznego akcji gry. Nie wiemy natomiast niczego konkretnego na temat kampanii dla jednego gracza. Niestety gra będzie zawierać mikropłatności, które dla graczy są złem, jednak z tego, co wiemy mają być one nieinwazyjne jeśli chodzi o grę. Wygląda na to, że EA wyciągnęło wnioski z ostatnimi nieprzyjemnościami związanymi z dodatkowymi transakcjami w ich produktach, ale zobaczymy jak to z nimi wyjdzie w praktyce.

Do naszej dyspozycji zostaje także oddana możliwość zmiany wyglądu postaci, co jest na pewno miłym dodatkiem do całości. Więcej informacji zostanie ujawnionych podczas przyszłorocznych targów E3. Więc pozostaje nam tylko czekać aż nasza zła kompania powróci by znów siać zamęt i zniszczenie. Jednak na powstanie ujawnionych dotychczas informacji możemy spodziewać się naprawdę dobrej i wciągającej gry, która zarówno jak Battlefield 1 odniesie sukces.  

Wszystko oczywiście możecie zobaczyć także w poniższym materiale filmowym, który omawia prawdopodobne nowości nadchodzącej gry wydanej przez Electronic Arts.

https://www.youtube.com/watch?v=P_J37XWsVog

Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe / http://www.gamengadgets.com

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?