God of War bez przepustki sezonowej!

Jakiś czas temu pisaliśmy wam na temat edycji kolekcjonerskiej kolejnych przygód Kratosa. Tym razem jednak mamy dla was zupełnie inną informację. Mianowicie mowa tutaj o przepustce sezonowej. Sony wielokrotnie udowodniło, że trendy panujące w branży to dla nich nic trudnego do zaimplementowania w ich produkcjach, ale i tym razem raczej są po stronie graczy. Dlaczego? 

Zobacz także: Remake Final Fantasy VII na nowych grafikach koncepcyjnych

Postanowili oni, że nowy God of War nie będzie posiadał systemu mikropłatności, a co za tym idzie także przepustki sezonowej. To na pewno ucieszy graczy, którzy nie są za obecną polityką dodatkowych płatności po nabyciu z pozoru skończonego produktu. 


Jak możemy wnioskować z wyżej cytowanego tweeta, może się okazać iż premiera nowej gry z serii z Kratosem jest jeszcze bliżej niż myśleliśmy.Jednak wszystko pokażą nadchodzące miesiące.

https://www.youtube.com/watch?v=EawtIu_RntE

Źródło: http://www.pushsquare.com / Ilustracja wprowadzenia: Mateirały prasowe

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?