Reklama God of War na meczu NBA w reżyserii Tomasza Bagińskiego!

Bagiński to postać bardzo dobrze znana w gamingowym środowisku. To dzięki niemu mogliśmy podziwiać znakomite zwiastuny Wiedźmina 3 czy Cyberpunk 2077; wielu może go także kojarzyć ze stworzenia animacji Sztuka spadania czy powstałej na bazie znakomitego opowiadania Jacka Dukaja Katedry. W trakcie rozmowy z Eurogamerem twórca potwierdził, że wyreżyserował bardzo niestandardowy zwiastun nadchodzącego God of War, który został wyświetlony… na płycie boiska w trakcie meczu NBA.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=130&v=t0See-V94ms

Jak widać, materiał pokazuje Kratosa, który wraz z synem, Atreusem, musi odpierać kolejne zastępy wrogów, których liczba rośnie z każdą falą. Warto zwrócić uwagę na świetną koncepcję tzw. level transition – w tym przypadku zapadania się kolejnych lokacji w czasie walki. Bagiński podkreślił, że nie są to sceny pochodzące z gry, ale stworzono je tak, by w odpowiednim stopniu odpowiadały klimatowi produkcji od studia Santa Monica.

Oprócz Bagińskiego, w tworzeniu zwiastuna brała udział (postprodukcja) jeszcze trójka osób ze studia Platige Image: Justyna Supernak, Kamil Pohl, „Zicz” oraz Michał Niewiara. 

Cóż, jeżeli sama gra będzie prezentować zbliżony poziom do powyższego filmiku, możemy być spokojny, o ten zupełnie nowy rozdział w życiu zbuntowanego boga wojny.

Źródło: eurogamer.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?