GTA VI w 2021 roku?!?

Choć GTA V niedługo będzie obchodziło już swoje piąte urodziny, to na serwerach cały czas panuje tłok. Sama gra niezmiennie zajmuje szczytowe pozycje w rankingach sprzedaży. Ale nikogo to nie dziwi, bo tytuł gwarantuje długie godziny świetnej zabawy. Dodatkowo twórcy stale dbają o swoich graczy, którym serwują nowe wydarzenia i atrakcyjne dodatki do GTA Online.

Jednak gracze powoli zadają sobie pytanie co dalej? Wszyscy mają świadomość, że Rockstar pracuje nad kontynuacją. Nie wiemy jednak kiedy kolejna odsłona serii miałaby trafić w ręce graczy.

Zobacz również: Geralt z Rivii podbije inne uniwersum!

https://youtu.be/AYqmedgub8s

Redakcja The Know, ta sama która jako pierwsza ujawniła istnienie Dark Souls 3 przed jej oficjalną zapowiedzią, twierdzi że na GTA ze znaczkiem VI będziemy musieli poczekać jeszcze 3-4 lata. Taka informacja wydaje się sensowna, z uwagi na nadchodzącą w tym roku premierę Red Dead Redemption II. Aby nie wprowadzać niepotrzebnej konkurencji między obiema markami, firma kolejną odsłonę GTA planuje dopiero w 2021-2022 roku. Do tego czasu gracze nadal będą mogli cieszyć się atrakcyjnymi wydarzeniami i dodatkami do GTA Online.

Jednak prace nad GTA VI (nazywanym roboczo przez twórców „Project Americas” już trwają. Fabuła produkcji ma być osadzona w Vice City lub Miami. Oprócz tego czeka nas podróż do Ameryki Południowej. Podróże pomiędzy kontynentami będą związane z przemytem narkotyków. Jeśli ta informacja się potwierdzi, to nie będziemy już mówić o olbrzymim mieście w GTA, a o całych kontynentach i krajach.

Źródło: YouTube (The Know) / Ilustracja wprowadzenia: Komputerswiat.pl

Dziennikarz

Na pełny etat bronię Galaktyki strzelając z blastera, latając X-Wingiem i wymachując mieczem świetlnym.
Później pozwalam odpocząć nadgarstkom od pada relaksując się przy lekturze ulubionych komiksów i oglądaniu filmów.
A o moje zdrowie i kondycję dbają troskliwe Pokemony, które codziennie wyciągają mnie z domu na długie spacery.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?