Star Wars Battlefront 2 – Nadchodzi rewolucja w systemie postępów!

Jeszcze przed premierą najnowszej odsłony Star Wars Battlefornt głośno w internecie było na temat wadliwego systemu mikrotransakcji. Sprzeciw graczy w tej kwestii był tak ogromny, iż EA postanowiło zupełnie zrezygnować z jakiejkolwiek formy dodatkowych płatności na bliżej nieokreślony czas. Niestety to również nie pomogło, gdyż okazało się, że system skrzynek nie stanowił dodatkowej zawartości, a główny sens gry. Gracze, aby osiągać dobre wyniki, po dziś dzień są zmuszeni do farmienia skrzynek, aby zdobyć odpowiednie umiejętności dla swoich postaci. Wszystko wskazuje na to, że oto w końcu nadchodzi kres złych dni, gdyż Electronic Arts zapowiada ogromne zmiany w systemie postępów!

SW battlefornt 2 sc

Zobacz również: Joseph Seed i jego kazanie dla wiernych na zwiastunie live-action Far Cry 5

Niedawno na oficjalnej stronie gry producent udostępnił informację o tym, że mikrotransakcje mają już 21 marca powrócić do Battlefornta. Całe szczęście nie w takiej formie jak wszyscy dotychczas uważali, a w zupełnie nowej propozycji nie tylko dla samego dodatkowego opłacania, ale również całego systemu rozwoju. Wraz z wprowadzeniem mikrotransakcji gwiezdne karty i inne przedmioty wpływające na rozgrywkę będą mogły zostać zdobyte tylko poprzez rozgrywkę, bez możliwości ich zakupu. Skrzynki gracze będą dostawać dużo częściej, z różnych aktywności: za codzienne logowania, kamienie milowe dostępne w grze, a także za różne wyzwania. Dodatkowo znikną z ich zawartości wszelkie gwiezdne karty, a pozostaną jedynie elementy kosmetyczne, oraz kredyty.

Trzeba przyznać, że w słowach wygląda to bardzo przystępnie i obiecująco, jednak zapewne wciąż wiele graczy podchodzi do Battlefornta 2 z dużym dystansem i na przełom w popularności, o ile taki nastąpi, poczekamy pewnie jeszcze parę tygodni po premierze nowych zmian.

Źródło: pssite.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?