Trudy ojcostwa Kratosa, a także masa sekretów do odkrycia w grze okiem deweloperów

Wielkimi krokami zbliża się zdecydowanie najbardziej huczna premiera tego roku, gdyż 20 kwietnia na półki sklepowe trafi kolejna odsłona God of War. Producent stara się, aby regularnie karmić społeczność kolejnymi informacjami na temat swojej produkcji, przez co z dnia na dzień apetyt na ten tytuł wciąż rośnie i rośnie. Za sprawą ostatniej wypowiedzi jednego z deweloperów został ujawniony kolejny świetny smaczek: God of War będzie wypełniony sekretami, a także odniesieniami do poprzednich odsłon!

Gow sc

Ów deweloper przyznaje, że jest wielkim fanem tego typu zabiegów stosowanych w różnych produkcjach, dlatego nie mogło ich również zabraknąć w God of War, nad którym osobiście pracuje.

W grze jest pełno sekretów i odniesień, które schowane są wszędzie. I mówię o dosłownym „wszędzie”. Mówimy tutaj o ciekawostkach schowanych w menusach, ekranach wczytywania czy tego co się bedzie działo podczas kliknięcia przycisku „Options”.

Producenci chwalą się, jakoby gracze jeszcze długo po premierze będą odkrywać przeróżne odniesienia i sekrety. Wszystko po to, aby o God of War rozmawiano jeszcze długo po premierze, a społeczność fanów miała duże pole do zabawy, penetrując kolejne aspekty gry, a trzeba przyznać, że jest ich ogrom.

Zobcz również:  CD Projekt RED tworzy kolejne RPG? Raport finansowy zdradza ciekawe informacje

To jednak nie koniec ciekawostek, o jakich ostatnimi czasy wypowiadali się deweloperzy. Za sprawą Sony w sieci pojawił się krótki materiał wideo, w którym twórcy wypowiadają się na temat trudów ojcostwa Kratosa. Jednym z najciekawszych fabularnie aspektów gry jest pojawienie się syna głównego bohatera — Atreusa. Deweloperzy podkreślają, że będzie to bardzo ważna postać, która będzie wywierać ogromny wpływ na zachowanie Kratosa, który wcześniej był indywidualistom, który nie musiał na swoich barkach dźwigać obowiązku opieki nad towarzyszami, a tym bardziej nad własnym synem. Cały materiał możecie obejrzeć tuż poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=6kQEHr06sdc

Źródło: dualshockers.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?