Śródziemie: Cień Wojny dodatek Pustkowie Mordoru – Ludzie w systemie Nemesis!

Od pewnego czasu było wiadomo, że gracze zawitają jeszcze raz do Śródziemia, za sprawą dodatku Desolation of Mordor. Dzisiaj podczas oficjalnego streama twórców gry, na światło dzienne wyszło wiele interesujących szczegółów na temat nadchodzącego DLC.

postac shadowofwar

Zobacz również: Rockstar wygrał z Lindsay Lohan 2:0

Deweloperzy ze studia Monolith ujawnili bohatera najnowszego dodatku. Tym razem, wcielimy się w Baranora, postać, którą mieliśmy okazję poznać podczas przechodzenia podstawki. Razem z nowym bohaterem, zwiedzimy nowe tereny Mordoru – Lithland, gdzie przyjdzie nam się zmierzyć z nowymi, dotąd nieobecnymi wcześniej rodzajami potworów.

Największą zmianą, jaką wprowadzi dodatek, będzie włączenie do systemu Nemesis ludzi. W Shadow of Mordor twórcy stworzyli innowacyjny, jak na swoje czasy – system zarządzania armią Sauron. Każdy ork miał własną osobowość, imię oraz cykl dnia. Bohater gry mógł według własnego upodobania, ingerować w struktury wojska. W kolejnej części- Shadow of War, pomysł ten został mocno rozwinięty o nowe funkcje. Teraz za sprawą nowego dodatku, zostanie on wzbogacony o nowe pomysły – najważniejszą z nich jest możliwość manipulowania i werbowania do własnej armii ludzi

https://www.youtube.com/watch?v=RRR4KIm3Y9I

Premiera dodatku została wyznaczona na 8 maja bieżącego roku. Za tydzień twórcy zaprezentują pierwszy gameplay z dodatku.

Źródło: lith.com / Ilustracja wprowadzająca: Materiały prasowe Monolith

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?