Shadow of the Tomb Raider – klimatyczna grafika promująca trzecią cześć nowej serii Tomb Raider!

Po opublikowaniu teasera, przyszła kolej na oficjalną grafikę promującą nową grę z serii Tomb Raider wytwórni Square Enix, którą możecie podziwiać poniżej. Jest mroczna, dzika oraz niezwykle klimatyczna. Grafika ukazuje również nowy wygląd tytułowej heroiny i nieustraszonej poszukiwaczki przygód. Poza tym nietrudno zauważyć, iż Lara dzierży w dłoni duży, zabarwiony krwią nóż. Szykuje się przednia rozrywka!

shadow of the tomb raider art

Zobacz również: Injustice 2: Legendary Edition już w sprzedaży!

Pełny zwiastun gry Shadow of the Tomb Raider zadebiutuje 27 kwietnia, jednakże zanim to nastąpi, Square Enix udostępniło oficjalny opis gry, który brzmi następująco:

Przeżyj warunkujące ukształtowanie legendy Lary Croft wydarzenia! Shadow of the Tomb Raider to trzecia gra w serii i jednocześnie klimatyczny finał trylogii  opowiadającej o początkach tej niezwykle lubianej i popularnej bohaterki! Fani mogą odwiedzić oficjalną stronę dedykowanej ich ulubionej sadze, aby móc wcześniej zagrać w grę i spotkać się z jej twórcami w trakcie jednego z trzech ekskluzywnych wydarzeń organizowanych w Stanach Zjednoczonych

Shadow of the Tomb Raider zadebiutuje na następujących platformach: Xbox One, PlayStation 4 i PC. Premiera gry została przewidziana na 14 września 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Square Enix

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?