Overwatch – 10 kwietnia rusza nowy event!

Od ostatniego eventu w Overwatch minęło już trochę czasu. Blizzard przyzwyczaił swoich graczy, że w grze regularnie pojawiają się epizodyczne wydarzenia, które wprowadzają masę nowych rzeczy do odblokowania, a także specjalne aktywności do wykonania. Z tego właśnie powodu oczekiwanie na konkretne informacje ze strony producenta sięga już zenitu. Miło poinformować, że owo oczekiwanie dobiega wreszcie końca, gdyż oficjalnie 10 kwietnia wystartuje Insurekcja!

Starsi gracze Overwatch zapewne znają to wydarzenie z poprzedniego roku. Deweloperzy ze studia Blizzarda wypowiadali się, jakoby eventy w grze miały się cyklicznie powtarzać tak, aby każdy gracz niezależnie od stażu mógł spróbować w nich swoich sił. Tak więc znów pojawi się możliwość wzięcia udziału w powstaniu omników na King’s Row w Londynie i odblokowanie specjalnych skórek, emotek, kwestii, grafitii i innych elementów, o które gracze starali się już w tamtym roku.

Zobacz również: LEGO Iniemamocni na pierwszym trailerze

Jednak to nie wszystko, co szykuje dla nas producent! Event na King’s Row ma być jedynie zupełnie dodatkową aktywnością skierowaną wyłącznie dla młodszych stażem graczy. Na weteranów gry będzie czekało zupełnie nowe wydarzenie. Jeszcze nie wiadomo z czym bohaterowie Overwatch będą musieli zmierzyć się w tym roku, jednak dokładna informacja na ten temat powinna pojawić się już niebawem!

Oficjalną zapowiedź tego, co czeka nas 10 kwietnia, możecie zobaczyć tuż poniżej. Warto oglądać do końca!

 Źródło: playoverwatch.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?