God of War – Nowy Gameplay prezentuje walkę Kratosa z Trollami i eksplorację!

Do premiery God of War zostało już bardzo niewiele czasu. Producent w związku z tym podsyca apetyt graczy, ukazując coraz to nowe smaczki z nadchodzącej produkcji. Tym razem do sieci trafia nowy pięciominutowy gameplay z rozgrywki, jaką będzie oferować nam kolejna część opowieści o Kratosie.

Materiał wideo jest krótki, ale bardzo treściwy. Można w nim zobaczyć walkę Kratosa z Trollami. Trolle w najnowszym God of War będą bardzo potężnymi przeciwnikami, a zmagania z nimi będą wymagać od graczy dużego skupienia i opanowania. Warto tutaj nadmienić, że Trolle będą bardzo unikalną jednostką — każdy z nich będzie posiadać swój odrębny styl walki, sposób poruszania się, wygląd, a także imię. W związku z tym przystępując do walki z kolejnymi przedstawicielami tej rasy, za każdym razem będziemy zmuszeni na bieżąco adaptować się do stylu walki przeciwnika, gdyż nigdy nie będziemy do końca pewni, co zaprezentuje nam nasz oponent.

Zobacz również: Far Cry 3 Classic Edition z datą premiery

To jednak nie wszystko, co możemy zobaczyć w najnowszym gameplay’u! Oprócz wymagającej walki z Trollami, producent przedstawia urywek tego, jak gracz będzie eksplorował nordycki świat. Można zobaczyć walkę z pomniejszymi wrogami, a także, a nawet przede wszystkim, system znajdziek w postaci skrzynek ze skarbem.

Cały gameplay możecie zobaczyć tuż poniżej, do czego serdecznie zachęcam!

https://www.youtube.com/watch?v=uVKJsVEWdlM

Źródło: dualschockers.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?